• Профіль
  • Вхід
  • Вихід

Привітання голови районної ради Олени Панченко з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим жителям району

28-12-2019

Шановні жителі Срібнянського району!

   Від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради щиро вітаю Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Рік, що минув, був сповненим турбот, пошуком не простих рішень, доланням перешкод. З нагоди свят прийміть щирі слова вдячності за Вашу самовіддану працю на благо Срібнянщини. Хай Новий 2020рік додасть усім Вам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком Ваші оселі.

   Вірю, що в 2020 році настане мир в нашій державі, наступить стабілізація в суспільно-політичному житті. Для досягнення цієї мети депутатський корпус районної ради спільно з Срібнянською селищною радою, у співпраці з райдержадміністрацією будуть робити все для наповнення районного та селищного бюджетів, що дасть можливість забезпечити працюючим  своєчасну виплату заробітної плати, всім жителям району якісне медичне обслуговування, а діткам належну освіту.

   Нехай свято Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій у Ваші оселі, додадуть здоров’я й наснаги, стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я процвітання Срібнянщини та нашої України. Хай Новий рік стане роком добрих змін, а Різдво Христове наповнить серце духовністю та вірою у здійснення усіх мрій і задумів!

З повагою

Голова районної ради                           Олена Панченко