• Профіль
  • Вхід
  • Вихід

21 грудня на черговій двадцять дев'ятій сесії районної ради одноголосно прийнято бюджет на 2020 рік

21-12-2019

   Сьогодні, 21 грудня 2019 року,  під головуванням голови районної ради Олени Панченко відбулася  чергова двадцять дев’ята сесія районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь 17 депутатів районної ради, працівники виконавчого апарату районної ради, керівництво райдержадміністрації, керівники та начальники відділів Срібнянської селищної ради,  керівники підприємств, установ та організацій району. Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

   На пленарному засіданні депутати прийняли до відома звіт голови районної ради про роботу ради за 2019 рік, потім заслухали, обговорили та прийняли головний фінансовий документ – районний бюджет на 2020 рік. В обговоренні проекту бюджету взяли участь генеральний директор КНП «Срібнянська центральна районна лікарня» Микола Діденко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат районної ради  Микола Мащенко, Васьковецький сільський голова Олександр Боровик. Головний спеціаліст  фінансового відділу райдержадміністрації Алла Корнета проінформувала депутатів про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019  року та про внесення змін до нього. Потім депутати заслухали та взяли до відому звіт головного лікаря КПН «Срібнянський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Ірини Маріненко, прийняли Програми фінансової підтримки на 2020 рік первинної та вторинної ланки галузі охорони здоров’я району, Програму «Забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет на 2020 рік».  Затвердили фінансовий план КПН «Срібнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.

   Депутатами також прийнято Програму «Шкільне харчування» на 2020 рік, яку представила начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Тимошенко та Програму фінансової підтримки районної організації ветеранів на 2020 рік, інформував про яку начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат районної ради  Микола Мащенко.

   На засіданні чергової сесії районні обранці затвердили  план роботи районної ради на 2020 рік та доручили  Президії ради при необхідності вносити корективи до нього, присвоїли черговий ранг голові районної ради в межах категорії посади та прийняли умови оплати її праці на 2020 рік, з цих питань інформував керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віктор Даниленко.

  По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради на пленарному засіданні сесії прийнято відповідні рішення.

Результати поіменного голосування 21.12.2019 року