• Профіль
  • Вхід
  • Вихід

Вітання голови ради жителів району з Днем Конституції України

26-06-2020

Шановні жителі Срібнянщини!

      Щиро вітаю вас із Днем Конституції України – одним із найвизначніших державних свят. Основний Закон нашої держави самим фактом свого прийняття дав початок новому етапу в історії України. Конституція, прийнята 28 червня 1996 року, заклала основи побудови правової держави. Українські громадяни отримали свою Конституцію, яка гарантувала їм права та свободи та остаточно закріпила незалежність нової держави.

За роки, які минули з дня ухвалення Конституції, наша країна переживала і кризи, і підйоми, втрати і здобутки, а головний Закон – серйозні випробування. Знаючи трьохстолітню конституційну традицію свого народу, ми повинні пам’ятати, що держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ. І від щоденних дій кожного з усіх нас залежить успіх у побудові країни та нашої Срібнянщини, якою пишатимуться наші діти та онуки.

З нагоди свята бажаю всім вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину! Слава Україні!

З повагою

голова районної ради                Олена Панченко