• Профіль
  • Вхід
  • Вихід

Урочистості до Дня фізичної культури і спорту

11-09-2020

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту, свято здорових, цілеспрямованих людей!.     

Офіційно дане свято засновано в 1994 році.   

Без сумніву, саме фізично і духовно розвинені люди завжди були опорою суспільства, його рушійною силою. Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості як воля, цілеспрямованість, наполегливість та благородство. 

В Україні спорт знаходиться на високому рівні розвитку.  

З кінця 19 століття в країні поширився найпопулярніший на сьогоднішній день вид спорту — футбол. І саме з цього виду спорту спортсмени нашої громади мають гарні результати

Сьогодні, напередодні свята, за дорученням голови районної ради  Олени Панченко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віктор Даниленко спільно з секретарем селищної ради Іриною Мартинюк, заступником селищного голови Володимиром Шуляком привітали  юних спортсменів, їх наставників, всіх, хто причетний до даного свята, приймає активну участь у спортивному житті громади, пропагує здоровий спосіб життя та вручили їм почесні грамоти районної ради, селищної ради, відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту селищної ради.

Почесними грамотами районної ради нагороджено:

  • Боровика Володимира Миколайовича – бокового суддю, активного вболівальника спортивно-масових заходів району за пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури та спорту  України;
  • Жеребцова Сергія Валерійовича – капітана футбольної команди «Срібне», учасника спортивно – масових заходів за пропаганду здорового способу життя серед молоді Срібнянського району та з нагоди Дня фізичної культури та спорту України;
  • Семенка Анатолія Михайловича – ветерана спортивного руху за професіоналізм, активність, пропаганду здорового способу життя, вагомий внесок у спортивно – масову роботу по розвитку фізичної культури і спорту в районі та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.

Насамкінець, побажали   спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!

Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, у справі популяризації та розвитку фізичної культури!