back

Чернігівські піротехніки знищили 44 авіаційні бомби часів Другої світової війни

22 липня 2020

     Упродовж 20-21 липня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено 33 авіаційні бомби АО-10 та 11 авіабомб АО-25 часів Другої світової війни.

     Три вибухонебезпечні предмети були виявлені чоловіком, який копав за допомогою екскаватору траншею для підведення води біля одного з будинків по вул. Корольова в райцентрі Бахмач. Про небезпечну знахідку він одразу повідомив правоохоронців. До прибуття саперів ДСНС місце знахідки охороняли співробітники Національної поліції, а на час проведення робіт мешканці прилеглих будинків були тимчасово відселені. Під час додаткового обстеження прилеглої території піротехніки виявили цілий арсенал боєприпасів, який було вивезено спецавтомобілем та знищено у спеціально відведеному місці.

     Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігають, при виявленні предметів, схожих на вибухонебезпечні, слід негайно припинити будь-які роботи, обмежити доступ до місця сторонніх осіб та повідомити про небезпечну знахідку рятувальників за номером телефону "101", або правоохоронців за номером "102".

 

У ДСНС України у Чернігівській області